Pácienseknek
Szakrendelések
Egészségfejlesztési Iroda
Ügyeletek
Közérdekű adatok
Térítéses szolgáltatások
Kapcsolat
Főoldal VÉRADÁS

VÉRADÁS

2021. 11. 13.

Az Óbudai Egyetem aulájában (Budapest, Bécsi út 96/B) december 9-én (csütörtök) 10:00 - 16:00 óra között szervez véradást az Országos Vérellátó Szolgálat és a Szent Margit Kórház.

VÉRADÁS

Minden véradó az ünnepek előtti vérkészlet feltöltéséhez járul hozzá, ezzel is segítve az Országos Vérellátó Szolgálat munkáját.

A véradásra kérjük, hozza magával személyi igazolványát, TAJ- és lakcímkártyáját.

Ne feledje, aki vért ad, életet ad!

További híreink

Ismét bebizonyosodott: az egészségügyi szűrőprogramok szerepe óriási!
2022. 04. 29.
Ismét bebizonyosodott: az egészségügyi szűrőprogramok szerepe óriási!
Bővebben »
ELMARAD a San Marco Szabadegyetem
2021. 11. 16.
ELMARAD a San Marco Szabadegyetem
Bővebben »
Szent Margit Rendelőintézet © 2026 - Minden jog fenntartva
ikon helyzet hoverikon telefon hover
Akadálymentes
Szöveg növelése
Szöveg csökkentése
Szürkeárnyalatos
Magas kontraszt
Negatív kontraszt
Világos háttér
Linkek aláhúzása
Olvashatóbb betűtípus
Visszaállítás

TÁJÉKOZTATÁS VÉRVÉTELI SZOLGÁLTATÁS IDEIGLENES SZÜNETELTETÉSÉRŐL

Tisztelt Pácienseink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Szent Margit Rendelőintézet vezetése a nyári időszakban megváltozó betegforgalomhoz való alkalmazkodás, illetve az ezzel párhuzamosan jelentkező szabadságolások miatti ellátásszervezési nehézségek miatt úgy döntött, hogy a Rendelőintézet Csobánka tér 6. szám alatti telephelyén a vérvételi szolgáltatást ideiglenes jelleggel szünetelteti.

A szüneteltetéssel érintett időszak kezdőnapja 2026. 07. 01. (szerda, egyben a Semmelweis-napi ágazati munkaszüneti nap) az utolsó napja pedig 2026. 08. 28. (pénteki munkanap).

Az átmeneti munkarend ideje alatt a Vörösvári úti rendelőintézetünk vérvételi helyén a betegfogadási időszak változatlanul hagyása mellett megnövelt  létszámkapacitással állunk a betegek rendelkezésére.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!