Pácienseknek
Szakrendelések
Egészségfejlesztési Iroda
Ügyeletek
Közérdekű adatok
Térítéses szolgáltatások
Kapcsolat
Főoldal Hírek

Hírek

« Vissza az előző oldalra
Lapozás:
1
...
8 9 10 11 12 13 14
...
16
Mentális segítség az EFI szakembereitől
2020. 03. 26.
Kétségtelenül nehéz időket élünk.
Bővebben »
Otthon maradásra buzdítunk mindenkit
2020. 03. 24.
A Szent Margit Rendelőintézet dolgozói is arra biztatnak mindenki, ha tehetik, maradjanak otthon! A koronavírus járvány megfékezése érdekében mindannyian tehetünk, vigyázzunk hát egymásra!
Bővebben »
Koronavírus járvány - Óbudai Egészségfejlesztési iroda tájékoztatója
2020. 03. 19.
A Koronavírus-járványveszély miatt, a járvány terjedésének megakadályozása érdekében az Óbudai Egészségfejlesztési Iroda további intézkedésig felfüggeszti a külső helyszíneken futó programjait. Az EFI Facebook oldalán (https://www.facebook.com/Egészségfejlesztési-Iroda-Óbuda-1450453965090765/) hivatalos és ...
Bővebben »
A Szent Margit Kórház tájékoztatásai
2020. 03. 17.
A kialakult járványhelyzet megfékezésére tekintettel a Szent Margit Kórház is bevezetett bizonyos korlátozásokat.
Bővebben »
Koronavírus - hivatalos és hiteles tájékoztatás
2020. 03. 13.
A Nemzeti Népegészségügyi Központ tájékoztatása:
Bővebben »
Hazánkba is megérkezett a koronavírus
2020. 03. 05.
Lakossági tájékoztatót készített a Semmelweis Egyetem az új koronavírusról. A dr. Merkely Béla rektor által jegyzett dokumentum kitér egyebek mellett a koronavírus és az influenza hasonlóságaira és különbözőségeire, valamint részletezi az egyszerű megelőző, védekező szabályokat is.
Bővebben »
Elstartolt az idei Egészségkörút!
2020. 02. 24.
Az Egészségkörút Óbudán ingyenes szűrőprogram-sorozat első állomásán, február 22-én 250-en vettek részt a Vörösvári úti szakrendelőben, ahol a szűréseken túl megkapták a látogatók kiskönyvüket, abba pedig az első pecsétet, hiszen az év végén értékes nyereményeket sorsolunk ki azok között, akik legalább két ...
Bővebben »
Elstartolt az idei Egészségkörút!
2020. 02. 24.
Az Egészségkörút Óbudán ingyenes szűrőprogram-sorozat első állomásán, február 22-én 250-en vettek részt a Vörösvári úti szakrendelőben, ahol a szűréseken túl megkapták a látogatók kiskönyvüket, abba pedig az első pecsétet, hiszen az év végén értékes nyereményeket sorsolunk ki azok között, akik legalább két ...
Bővebben »
Lapozás:
1
...
8 9 10 11 12 13 14
...
16
Szent Margit Rendelőintézet © 2026 - Minden jog fenntartva
ikon helyzet hoverikon telefon hover
Akadálymentes
Szöveg növelése
Szöveg csökkentése
Szürkeárnyalatos
Magas kontraszt
Negatív kontraszt
Világos háttér
Linkek aláhúzása
Olvashatóbb betűtípus
Visszaállítás

TÁJÉKOZTATÁS VÉRVÉTELI SZOLGÁLTATÁS IDEIGLENES SZÜNETELTETÉSÉRŐL

Tisztelt Pácienseink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Szent Margit Rendelőintézet vezetése a nyári időszakban megváltozó betegforgalomhoz való alkalmazkodás, illetve az ezzel párhuzamosan jelentkező szabadságolások miatti ellátásszervezési nehézségek miatt úgy döntött, hogy a Rendelőintézet Csobánka tér 6. szám alatti telephelyén a vérvételi szolgáltatást ideiglenes jelleggel szünetelteti.

A szüneteltetéssel érintett időszak kezdőnapja 2026. 07. 01. (szerda, egyben a Semmelweis-napi ágazati munkaszüneti nap) az utolsó napja pedig 2026. 08. 28. (pénteki munkanap).

Az átmeneti munkarend ideje alatt a Vörösvári úti rendelőintézetünk vérvételi helyén a betegfogadási időszak változatlanul hagyása mellett megnövelt  létszámkapacitással állunk a betegek rendelkezésére.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!