Pácienseknek
Szakrendelések
Egészségfejlesztési Iroda
Ügyeletek
Közérdekű adatok
Térítéses szolgáltatások
Kapcsolat
FőoldalÁltalános Elstartolt az idei Egészségkörút!

Elstartolt az idei Egészségkörút!

2020. 02. 24.

Az Egészségkörút Óbudán ingyenes szűrőprogram-sorozat első állomásán, február 22-én 250-en vettek részt a Vörösvári úti szakrendelőben, ahol a szűréseken túl megkapták a látogatók kiskönyvüket, abba pedig az első pecsétet, hiszen az év végén értékes nyereményeket sorsolunk ki azok között, akik legalább két állomáson részt vesznek.

Elstartolt az idei Egészségkörút!

Évről évre megfigyelhető az a tendencia, miszerint egyre fiatalabb korban kerül fókuszba az egészség megőrzése, sokan ismerték már fel, hogy lényegesen előnyösebb, ha a betegségek elkerülésére törekszünk, ráadásul ehhez elegendő néhány apróbb életmódbeli változást eszközölni. Az első szűrőnap tapasztalatai alapján elmondhatjuk, hogy továbbra is a hölgyek jönnek legnagyobb számban, szombaton is közel a látogatók kétharmada volt nő.

A szűrések közül a dobogós helyen szerepel a bőrgyógyászati, valamint a látóélesség vizsgálat, valamint kardiológiai szűrés.  

Amit azonban nagyon sajnáltunk, hogy a 10 órára tervezett előadáson, amely a dohányzásról való leszokáshoz adott volna hasznos tanácsokat, egyáltalán nem tartott érdeklődésre számot, pedig a káros szenvedély elhagyásával a szervezet napról napra egészségesebbé válik.

Bízunk benne, hogy mind az Egészségkörút következő állomásán, április 18-án a Csobánka téri szakrendelőben nem csak a szűrőprogramok, hanem a tervezett előadások iránti érdeklődés is nőni fog.

 

További híreink

Időpontkérés és egészségügyi információk – Fontos tudnivalók a kerület lakóinak
2026. 02. 23.
Időpontkérés és egészségügyi információk – Fontos tudnivalók a kerület lakóinak
Bővebben »
Ingyenesen érhető el az UROSTYM kezelés az urológiai szakrendelésen
2025. 03. 07.
Ingyenesen érhető el az UROSTYM kezelés az urológiai szakrendelésen
Bővebben »
Szent Margit Rendelőintézet © 2026 - Minden jog fenntartva
ikon helyzet hoverikon telefon hover
Akadálymentes
Szöveg növelése
Szöveg csökkentése
Szürkeárnyalatos
Magas kontraszt
Negatív kontraszt
Világos háttér
Linkek aláhúzása
Olvashatóbb betűtípus
Visszaállítás

TÁJÉKOZTATÁS VÉRVÉTELI SZOLGÁLTATÁS IDEIGLENES SZÜNETELTETÉSÉRŐL

Tisztelt Pácienseink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Szent Margit Rendelőintézet vezetése a nyári időszakban megváltozó betegforgalomhoz való alkalmazkodás, illetve az ezzel párhuzamosan jelentkező szabadságolások miatti ellátásszervezési nehézségek miatt úgy döntött, hogy a Rendelőintézet Csobánka tér 6. szám alatti telephelyén a vérvételi szolgáltatást ideiglenes jelleggel szünetelteti.

A szüneteltetéssel érintett időszak kezdőnapja 2026. 07. 01. (szerda, egyben a Semmelweis-napi ágazati munkaszüneti nap) az utolsó napja pedig 2026. 08. 28. (pénteki munkanap).

Az átmeneti munkarend ideje alatt a Vörösvári úti rendelőintézetünk vérvételi helyén a betegfogadási időszak változatlanul hagyása mellett megnövelt  létszámkapacitással állunk a betegek rendelkezésére.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!