Tisztelt Pácienseink!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Szent Margit Rendelőintézet vezetése a nyári időszakban megváltozó betegforgalomhoz való alkalmazkodás, illetve az ezzel párhuzamosan jelentkező szabadságolások miatti ellátásszervezési nehézségek miatt úgy döntött, hogy a Rendelőintézet Csobánka tér 6. szám alatti telephelyén a vérvételi szolgáltatást ideiglenes jelleggel szünetelteti.
A szüneteltetéssel érintett időszak kezdőnapja 2026. 07. 01. (szerda, egyben a Semmelweis-napi ágazati munkaszüneti nap) az utolsó napja pedig 2026. 08. 28. (pénteki munkanap).
Az átmeneti munkarend ideje alatt a Vörösvári úti rendelőintézetünk vérvételi helyén a betegfogadási időszak változatlanul hagyása mellett megnövelt létszámkapacitással állunk a betegek rendelkezésére.
Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!